Nase zrealizovane projekty

12.10.2023
Ponúkame na predaj 15 úplne nových 1, 2 a 3 izbových cenovo dostupných bytov (už od 60 000€) v turistami vyhľadávanej obci Terchová.

Viac sa dozviete na stránke bytyterchova.sk . Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, alebo prostredníctvom kontaktného formulára a dohodnite si nezáväznú obhliadku čo najskôr.


12.10.2023
Ponúkame na predaj 2 a 3 izbové byty (od 108 000€) so záhradkami a terasami vo vynikajúcej lokalite v Senci. Bytový dom bol postavený z kvalitných materiálov na konci slepej ulice čo zaručuje vysoký komfort bývania. Bytový dom je pokračovaním výstavby bytových domov, ktoré sú už obývané. Príďte sa presvedčiť sami o výhodách bývania v danej lokalite.

12.10.2023
V spolupráci s partnerskou spoločnosťou 1bcr, ponúkame na predaj jedinečných 19 apartmánov v ubytovacom komplexe MORAVICA, ktorý sa nachádza v centre diania Nízkych Tatier - Liptovský Ján. Kvalitou služieb, modernou architektúrou, perfektným dopravným napojením a výborným strategickým umiestnením ponúka všetko, čo pre svoj oddych a príjemnú dovolenku návštevníci v rámci Liptova a Tatier vyhľadávajú.